Profesjonalne zagęszczanie i przedłużanie rzęs Kraków

OPIS ZABIEGU

CENA
od 150 zł
CZAS ZABIEGU
120 min

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

W Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej nasze Klientki mogą przedłużyć i zagęścić swoje naturalne rzęsy. Pracujemy na wysokiej jakości produktach NOBLE LASHES – marce znanej i cenionej w ponad 30 krajach na całym świecie. W naszej ofercie znajdują się produkty wysokiej klasy produkty wykonane z jedwabnych protein, jak i rzęsy z domieszką włókna syntetycznego. Stosowane produkty nie obciążają naturalnych rzęs i są w pełni bezpieczne dla oka.

NOWOŚĆ Wykonujemy również usługi z zakresu laminacji i liftingu rzęs – dłuższe, gęstsze i piękniejsze rzęsy oraz pielęgnacja w jednym.

LIFTING I LAMINACJA RZĘS W KRAKOWIE

Zabieg liftingu i laminacji rzęs pozwala na uzyskanie efektu dłuższych, optycznie gęstszych i podkręconych rzęs. Spektakularny rezultat podkręcenia wzmocniony poprzez nałożenie skoncentrowanej keratyny sprawia, że rzęsy są zregenerowane błyszczące i optycznie wydłużone.

Całość dopełnia koloryzacja rzęs, która sprawi, że Twoje spojrzenie będzie bardziej wyeksponowane.

Wypróbuj ten fantastyczny zabieg w super cenie 150 zł

METODY WYKONYWANIA LIFTINGU I LAMINACJI RZĘS

 • Metoda 1:1
  Do jednego włoska naturalnego przyklejany jest jeden jedwabny odsunięty od powierzchni skóry o ok 1 mm. Ogranicza to wystąpienie reakcji alergicznej na zastosowane preparaty.
 • Metoda 2:1
  Do jednego naturalnego włoska przyklejane są dwa sztuczne. Daje to efekt zagęszczenia i wydłużenia, a dzięki zastosowaniu produktów z futra norek, zabieg nie obciąża nadmiernie naturalnych rzęs.
 • Metoda 3:1
  Do naturalnych włosków doklejane są trzy wyprodukowane z futra norek. Jest to metoda dedykowana osobom o rzadkich rzęsach.

 

Przedłużone rzęsy utrzymują się ok 4 – 6 tygodni, jednak uzupełnienie zaleca się po upływie 3 do 4 tygodni. Długość trwania zabiegu jest uzależniony od ilości naturalnych rzęs naszych Klientek. Najczęściej na zabieg trzeba zarezerwować od 2 do 3 godzin.

Zabieg jest wykonywany w komfortowej pozycji leżącej. Dzięki temu nasze Klientki czują się komfortowo podczas trwania procesu. Zalecamy nie malować przedłużonych rzęs w dniu zabiegu, ponieważ późniejszy demakijaż może je niepotrzebnie natłuścić. Po zabiegu przez minimum 3 dni nie wolno korzystać z sauny, basenu i gorących kąpieli, gdyż może to osłabić działanie kleju.

Nasi specjaliści przed przystąpieniem do pracy dokładnie obejrzą Państwa rzęsy, by dobrać odpowiednią metodę, grubość, długość oraz profil podkręcenia. Dopiero po takiej analizie stylistka przystąpi do zabiegu. Dzięki doświadczeniu i wiedzy, nasz wykwalifikowany personel potrafi idealnie wymodelować rzęsy.

WYGODA, ELEGANCJA I TRWAŁOŚĆ

Istotną zaletą posiadania sztucznych rzęs jest wygoda. Dzięki nim Panie nie muszą poświęcać dodatkowych minut na makijaż oczu. Niestraszna jest im także pogoda. Odpowiednio dobrane rzęsy spowodują wizualne powiększenie oka oraz wyeksponują jego kolor i kształt. Jest to idealna alternatywa dla Pań, które nie mają czasu na codzienny makijaż.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w gabinecie kosmetycznym w Krakowie, gdzie zostaną Państwo profesjonalnie obsłużeni.

PRZECIWWSKAZANIA

 • ZAPALENIE SPOJÓWEK
 • INFEKCJE BAKTERYJNE, GRZYBICZE I WIRUSOWE OKA
 • ZESPÓŁ SUCHEGO OKA
 • JASKRA
 • ZAĆMA
 • RETINOPATIA CUKRZYCOWA

WAŻNA INFORMACJA

W związku z dużą ilością rezerwacji terminu na przedłużanie i zagęszczanie rzęs wprowadzony został zadatek w kwocie 100 zł dla nowych Klientek. Odejmujemy go oczywiście od ceny regularnej po wykonanej usłudze.

Jeżeli chcesz umówić się do nas na rzęsy, zostanie dla Ciebie zarezerwowany termin dopiero po wpłacie na konto.
Tytuł wpłaty: Zadatek na rzęsy
Kwota: 100 zł
Nr konta: 63 1020 2964 0000 6002 0064 8535

Dlaczego?
Na rzęsy potrzebujemy od 1,5 do czasami nawet 3 godziny w zależności od wybranej metody i ilości Twoich naturalnych rzęs.
Umawiając się miej świadomość że sporo czasu rezerwujemy dla Ciebie.
Chcemy ograniczyć rezygnacje z terminu tuż przed lub nie przyjście na umówiona wizytę.

Zadatek nie będzie podlegać zwrotowi w przypadku nie przyjścia na umówiony termin a także jeśli nie poinformujesz nas o zmianie terminu odpowiednio wcześniej ( w tym przypadku dwa dni przed zarezerwowanym terminem )

noblelashes002
Zadzwoń po poradę lub umów się na konsultację 500 767 457 Cennik

Cennik

Przedłużanie rzęs metodą klasyczną 1:1 150 zł
uzupełnienie rzęs 1:1 do 3 tygodni 100 zł
Przedłużanie rzęs metodą Volume 200 zł
uzupełnienie rzęs 2:1 do 3 tygodni 130 zł
Przedłużanie rzęs Volume 3:1 250 zł
uzupełnienie rzęs 3:1 do 3 tygodni
samo zdjęcie rzęs 40 zł
zdjęcie przy założeniu rzęs 30 zł
Lifting i laminacja Posh Lashes + henna rzęs 150 zł
nie uzupełniamy rzęs po innych stylistkach
Napisz do nas

Nails and Beauty - Gabinet Kosmetologii Katarzyna Korab

ul.Szlak 8a,
31-161 Kraków

tel: +48 500 767 457
e-mail: krk.gabinet@gmail.com

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 21:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

2021 Nails and Beauty - Gabinet Kosmetologii Katarzyna Korab | Polityka prywatności | Blog MediProblem.pl